Yaşam

Al Sancak Son Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Al Sancak 17. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

Başrollerini Uğur Güneş ve Gülsim Ali’nin paylaştığı sevilen dizi Al Sancak bu hafta 16. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Bozdağ Film imzalı askeri aksiyon dizisinin son bölümü de nefes kesiciydi. TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan başarılı yapımın aksiyon dolu sahneleri izleyenleri ekrana kilitledi. Nadia ve Ali’nin bundan sonraki bölümde ne olacağı şimdiden merak konusu oldu. Peki Al Sancak’ın merakla beklenen 17. bölümünde neler olacak?

İşte Al Sancak 17. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti

Al Sancak dizisinin yönetmeni kimdir?

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Al Sancak’ın ilk üç bölümünü Can Emre ve Günay Günaydın yönetti. Dizinin nefes kesen senaryosunu Atilla Engin, Mehmet Arı ve Selman Kılıçaslan kaleme alıyor.

Al Sancak Dizisi 16. Bölüm Özeti

Al Sancak dizisinin son bölümünde: Nadia, Boran’ı aşar ve Kaptan Ali’nin hayatını kurtarır…

Elizabeth ve Boran, Ali’nin öldüğünü düşünürler.

Nadia, Ali’yi son anda kurtarmakla kalmaz, hemen ardından Boran’ın grubuna katılır. Böylece karargâh, Ali’nin öldüğünü sanan Elizabeth ve Boran’a karşı bir koz elde etmiş olur.

Düşmana Ali şehit gösteriliyor!

Ali’nin şehit olduğunu açıklayan karargah, düşmana karşı önemli bir koz kazanır. Böylece düşmanın rehavetinden yararlanarak son darbeyi indirmeye hazırlanıyorlar!

Ahtapot son vuruşunuz için düğmeye basıyor!

Son ve büyük darbe için planını yapan Ahtapot’a karşı hazırlanan ekip, son darbeyi vurmaya hazırdır. Şimdi Tim ve Nadia bunun her şeyin sonu olduğunu anlıyor! Ancak Ali’nin planı işe yarayacak mı?

Ahtapot nükleer silah planını harekete geçirir.

Ahtapotun mikrofilm yoluyla ulaştığı soğuk savaş döneminden kalma nükleer silahların satışı başlıyor. Bu sırada Elizabeth bir hamle yapar ve atom bombasıyla birleştirilmek üzere kullanılacak olan uranyum’u Nadia’dan teslim almaya çalışır.

Nadia, Orta Doğu gezgini!

Boran çocukların peşine düşer. Bu nedenle Ortadoğu’ya gitme görevi Nadia’ya düşüyor. Karargah her şeyi takip etse de Ahtapot başka bir oyun mu oynuyor?

Sacit Komutan’ın tuzağa düşmeye hiç niyeti yok!

Büyük oyunu çözmeye ve bu işi bitirmeye kararlı olan Sacit Komutan yeni bir plan yapar. Elizabeth’in gerçekten Gülseren olup olmadığını öğrenmek için testçi fikri için harekete geçer.

Sacit, Gülseren’in sonunda gerçek kimliğine ulaşacağına inanıyor!

Peki hem ekip hem de Sacit planlarında başarılı olabilecek midir?

İşte Al Sancak yeni bölüm fragmanı!

Tim, Ahtapot’la mücadelesinde başarılı olabilecek mi? Nadia öğrendiği bilgilerle ne yapacak? Bakalım… ?

Al Sancak 17. Bölüm Fragmanı

mazidagi-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
Başa dön tuşu