Teknoloji

Beş Oyun Daha DLSS Desteği Alın

NVIDIAtarafından yapılan duyuru ile beş oyun daha DLSS üssü alır. Bunlardan biri perşembe günü satışa çıkacak. Baldur Kapısı 3 olacak. Detaylar burada.

Beş Oyun Daha DLSS Temelini Alır

Ağustos, GeForce RTX oyuncuları için oldukça heyecan verici bir dönem olacak. Çünkü Baldur’s Gate 3 erken erişim aşamasından çıkıyor ve DLSS 2 ve DLAA bazında geliştirilmiş olarak 3 Ağustos’ta resmi olarak piyasaya sürülecek. Ayrıca, dört yeni DLSS yuvası alır.

Baldur’s Gate 3, DLSS 2 ve DLAA ile 3 Ağustos’ta Çıkıyor

Yaklaşık üç yıl sonra, Dungeons and Dragons dünyasında geçen çok beğenilen yeni nesil RPG oyunu Baldur’s Gate 3, NVIDIA teknolojisi yüklü olarak piyasaya sürülmeye hazırlanıyor.

GeForce RTX oyuncuları, NVIDIA DLAA ile grafik kalitesini en üst düzeye çıkarabilir ve NVIDIA DLSS 2 ile kare hızını artırabilir. DLSS 2 sayesinde GeForce RTX 40 Serisi oyuncuları, GeForce RTX 4060 için ortalama %93 performans artışı ve 4k 60+ FPS deneyimi elde edecek Ti ve üstü.

DLSS ve DLAA teknolojisi ile GeForce RTX Oyuncuları, eksiksiz Baldur’s Gate 3 deneyimi için hazır.

Daha Fazla DLSS Oyunları

Ağustos ayında çıkacak diğer DLSS oyunları:

  • DESORDRE: Bir Bulmaca Oyunu Macerası – Unreal Engine 5.2’ye geçer ve maksimum ayarlar etkinleştirildiğinde 4K’da ortalama 3,6 kat performans artışı için NVIDIA RTX Direct Illumination, NVIDIA Shader Execution Reordering ve NVIDIA DLSS 3’ü ekler.
  • Lost Soul Aside – DLSS 3 ile piyasaya sürülecek.
  • Remnant II – DLSS 3 teknolojisi ile erişilebilir.
  • Grand Emprise: Time Travel Survival – DLSS 2 teknolojisi ile erişilebilir.

besniajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
Başa dön tuşu