Yaşam

Celil Nalçakan’ın Hayatı ve İlişkileri

Celil Nalçakan neden Zeki Alasya’ya “Zeki Baba” diyor? Hakan Altun gerçek kardeşi mi? Beşiktaş yüzünden sana ne oldu? Köpeği Robin’le konuştuğu doğru mu? Canlandırdığı kötü adamları neden bu kadar seviyoruz? Bu aralar aşık mısın?

44 dövmesinden en çok hangisini beğeniyor? Neden yüzüklerini birine hediye edip duruyor? Neden kendine şarkıcı demiyor? Sibel Arna tüm bu soruların yanıtlarını YouTube kanalında verdi.

HAKAN ALTUN ÖZ KARDEŞİM

Fikret Orman bizi Hakan abiyle tanıştırdı. ‘Tanışalım, kardeş olacaksınız’ dedi ve olduk. Hakan ağabeyim gibi şarkı söylemede usta birçok arkadaşım var. Güvenç Dağüstün mesela. Onlar etraftayken ben müzisyenim dersem ayıp olur.

Hiçbir şey bilmiyorsan haddini bilmelisin. Benimki konser değil gösteri. Fikir İzzet Çapa’dan geldi. ‘Elveda şarkıları’ diye bir program yapalım dedi. Şu ana kadar 300’den fazla sahne yaptık.

Sahnede müzik söyleyen birini canlandırıyorum. Birlikte söylüyoruz. Bir çeşit meditasyon. Herkes mutlu bir şekilde evine gider.

ZEKİ ALASYA HAYATIMI DEĞİŞTİRDİ

Ailemin TÜRVAK bursluluk sınavına girdim ve geçtim. Babam bunu öğrendiğinde beni okuldan almaya geldi. Merdivenlerden inerken Zeki Alasya ile karşılaştık.

Babama şöyle dedi: “Feridun Bey, oğlunuz oyuncu. İzin verirseniz şimdi yapar. Siz keyif alırsınız. Siz yapmazsanız arkanızda bıraktığınız da yapar.”

Babam hemen tamam dedi. Benim 13 yıldır yapamadıklarımı Zeki Baba 13 saniyede yaptı. Zeki Alasya’nın vefatından çok sonra öğrendiğim bir gerçek var…

Okula %100 burslu kabul edildiğini sanıyordum. Meğer yüzde 50 burs kazanmışım, Zeki Baba da ‘Yüzde elli ödeyeceğim ama bu çocuğa söylemeyeceğiz’ dedi. Keşke beş saniyeliğine de olsa yanına gidip elini öpebilseydim.

BABAM ANNEME HİÇ “SENİ SEVİYORUM” DEMEDİ AMA…

Babam anneme hiçbir zaman “Seni seviyorum” demedi ama her zaman onun ayakkabılarını bağladı. Çocukken bunu hiç anlamadım ve hatta biraz utandım. Harika bir adam, gençliğinde judo falan yaptı. Kardeşim eğilip kravatını bağlıyor.

Arkadaşlarım benimle dalga geçiyor ve ‘Celil’in babasına bak, yine eğilmiş’ diyorlar. Bir gün ona “Baba, bunu neden yapıyorsun? Annem kendini tutuyor” diye sordum. “Oğlum, o ayaklar anneni bana getirdi” dedi.

Peki bu adam seni seviyorum derse ne olacak, söylemezse ne olacak? Sevdiğim kişiye “Seni seviyorum” diyorum ve ayakkabısını bağlıyorum. Tabii ki şu anda aşığım. Mümkün değil mi?

mezitliajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu