Yaşam

Hollywood’da Oynadığı Filmlerle Tanınan Oyuncu Tolga Yüce, Paris’te Dergi Kapağına Çıkan İlk Türk Oldu

Hollywood filmleriyle adından söz ettiren oyuncu Tolga Ulu, Paris’in en ünlü dergilerinden birinin kapağına çıkan ilk Türk oyuncu oldu. Detaylar içerikte!

Tolga Yüce, 30’dan fazla filmde, 10’dan fazla dizi ve tiyatroda rol almış yetenekli bir oyuncu.

30’u aşkın sinemada kamera karşısına geçerek seyircinin gönlünü fetheden Şanlı, performansıyla herkesi büyülüyor. Üstelik her türlü karakteri üstlenme yeteneğiyle tanınıyor.

2015 yılında İbrahim Hacıoğlu’nun başrol oynadığı “Kafes” filmindeki rolüyle ve 2019 yılında vizyona giren “Ferhat ile Şirin: Ölümsüz Aşk” filmindeki Ferhat rolüyle tanınıyor.

Kalp Estetiği ve İntikam Oyunları Yüce’nin son dönemde en çok bilinen filmlerindendir.

Başarılı oyuncu aynı zamanda The Hope adlı Hollywood filminde de rol aldı.

Tolga Büyük, ‘Umut’ adlı Amerikan filminde Mehmet Ali Erbil ve Amerikalı aktör Alix Kermes’le birlikte rol aldı. Bu film Aziz’in uluslararası arenada adını duyurmasına yardımcı oldu. Şanlı performansıyla yerli ve yabancı eleştirmenlerden olumlu yorumlar aldı. Sinema farklı kültürlerin çatışmasına ve anlaşılmasına odaklanırken aynı zamanda kozmik umut ve dayanışma mesajını da izleyiciye aktarıyor.

Hollywood filmleriyle adından söz ettirmeyi başaran oyuncu, hatta dünyaca ünlü bir Türk parfüm markasının reklam yüzü bile oldu.

Özellikle Yüce’nin yurt dışında geniş bir hayran kitlesi var. Rol aldığı filmlerle Fransa’da oldukça popüler bir oyuncudur.

Hem oyuncu hem de yapımcı olan Tolga Ulu, geçtiğimiz günlerde Paris’in en ünlü dergilerinden Gezno Dergisi’nin kapağında yer aldı.

Dergiye çıkan ilk Türk!

Gezno Dergisi dünyaca ünlü yıldızları okurlarıyla buluşturan saygın bir dergidir. Bu dergide yer alan ilk Türk oyuncu Şanlı oldu. Yüce’nin oyunculuk yeteneği ve karizmasıyla Gezno Dergisi’nin dikkatini çekmeyi başardığı dikkatlerden kaçmadı.

Fotoğrafçı Tatiana Sayko, oyuncuyu derginin Kasım sayısında çekti. Büyük çekimlerde şık siyah smokiniyle kameralara poz verdi. Çekimin moda sorumlusu Olga Kalemci oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
Başa dön tuşu