Yaşam

Xiaomi, Yeni Robot Süpürgesi “Vacuum S20″yi Duyurdu: İşte Özellikleri

Çinli teknoloji devi Xiaomi, robot süpürge ürünlerine bir yenisini daha ekledi. Resmî internet sitesi üzerinden “Robot Vacuum S20” olarak isimlendirilen yeni robot süpürgesini duyuran şirket, bu ürünüyle de dikkat çekmeyi başaracak gibi görünüyor.

Xiaomi Robot Vacuum S20 hem süpürme hem de silme özelliklerine sahip olan modellerden bir tanesi. 5.000 Pa’ya kadar emiş gücü sunan robot süpürge, 400 mililitrelik çöp haznesi ile 270 mililitrelik temiz su haznesine sahip. 

Karşınızda Xiaomi Robot Vacuum S20

Xiaomi’nin yeni robot süpürgesi, marka için oldukça alışık olduğumuz özelliklere ev sahipliği yapıyor. Mesela Xiaomi Robot Vacuum S20’de hızlı haritalama, birden çok kat için çoklu harita oluşturma modları mevcut. Öte yandan; bu robot süpürge asistan desteğine de sahip. Tüketiciler, Alexa veya Google Asistan üzerinden robot süpürgelerini kontrol edebilecekler.

Xiaomi, yeni robot süpürgesiyle ilgili daha fazla bilgi paylaşmadı. Yani bu ürünün ne zaman piyasaya sürüleceği, hangi ülkelerde satışa çıkacağı belli değil. Ayrıca Xiaomi Robot Vacuum S20’nin kaç metrekare alan için temizlik yapabildiği ve kaç paradan satılacağı da henüz bilinmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu