Haber

Yaşlı kadın doktorun odasına girdi bir daha çıkmadı! Kamera görüntülerini izleyen çalışanların eli ayağı buz kesti

Söz konusu imgelerde hastanenin güvenlik vazifelisi, hastaneye gelen yaşlı bayana yardımcı olmak için sandalye verdi. Bayan yürüyerek tabibin odasına gideceğini söyleyince, güvenlik vazifelisi bayanı tabibin odasına götürdü.

DOKTORUN ODASINDAN BİR DAHA ÇIKMADI

Kadın uzun mühlet odadan çıkmayınca güvenlik vazifelisi durumu hemşirelere bildirdi. Hemşireler ve güvenlik vazifelileri tabibin odasına denetim etti ancak kimseyi bulamadı. Hemşireler bunun üzerine güvenlik görevlisine bayanın ismini sordu.

BİRKAÇ GÜN EVVEL ÖLDÜĞÜ ORTAYA ÇIKTI

Güvenlik görevlisinin söylediği isimde hastanenin kayıtlarında bayanın birkaç evvel öldüğü tespit edildi. Daha sonra hastanenin güvenlik kamerası imgelerine bakıldı. Manzaralarda güvenlik görevlisinin ölen bayanın ruhu ile konuştuğu ileri sürüldü, ama bayanın manzarası kameraya net yansımadı.

YETKİLİLER NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRDI

Hastane yetkilileri, olay karşısında büyük şok yaşadıklarını, ölen hasta ile isim ve soy isim benzerliği olan hiç kimsenin hastaneye gelmediğini, bu nedenle güvenlik vazifelisi ile konuşan kişinin bir hafta evvel ölen bayanın ruhu olduğunu kestirim ettiklerini lisana getirdi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu