Yaşam

Yeni Super Mario Bros. Filmi Fragmanı Yayınlandı

Önümüzdeki yıl vizyona girecek olan yeni Muhteşem Mario Bros. sineması fragmanı yayınlandı. Birinci sinemanın yaralarını saracağına kesin gözüyle bakılan yeni sinema için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Ayrıntılar haberimizde.

Super Mario aslında birinci kere beyaz perdeye gelmiyor. 1993 yılında, başrollerinde Bob Hoskins (Mario) ve John Leguizamo’nun (Luigi) oturduğu bir sinema vizyona girmişti. Genel olarak büyük felaket olarak anılması sonrasında Nintendo, bu kesimden bir müddetliğine uzaklaşmıştı. Yıllar sonrasında Sonic animasyon sinemaları ile bir kere daha yapılan denemenin son derece olumlu sonuçlanması, Japon şirketi bunu ayın halde bir Muhteşem Mario Bros. ile devam ettirmeye itmişti.

Yeni Muhteşem Mario Bros. Sineması Fragmanı Kusursuz Görünüyor

Ekim ayında yayınlanan birinci tanıtım fragmanı oldukça ses getirmiş olsa da, seslendirmeye ait olumsuz geri dönüşler görmüştük. Bunun sebebi ise oyun serisinde hem Mario hem de Luigi karakterlerine ses veren Charles Marinet’in takıma alınmamış olması. Yakın bir vakit evvel ise yeni fragman ortaya çıktı. Her ne kadar emsal tenkitler devam ediyor olsa da, genel olarak bir memnuniyet yakalanmış olduğu görülüyor.

7 Nisan 2023 tarihinde izleyiciler ile buluşacak ve görüntü oyun serisine dayandırılacak olan sinemada, başrolde Chris Pratt (Mario) ve Charlie Day (Luigi) bulunuyor. Yayınlanan yeni fragmanda ise, kısımlardan haritaya, düşmanlara ve platform dinamiklerine kadar seriden aşina olduğumuz pek çok şeyi görebilmek mümkün oluyor. Bizleri hayli eğlenceli bir uyarlamanın beklediğine kuşku yok.

Super Mario Bros. sinemasında ayrıyeten Prenses Peach rolünde Anya Taylor-Joy, Bowser rolünde Jack Black ve Donkey Kong rolünde de Seth Rogen olacak.

Temmuz ayı içerisinde yapılan duyuru ile Nintendo, animasyon şirketi Dynamo Pictures’i satın almıştı. Bu da, Japon şirketin dizi ve sinema dalına güzelden düzgüne girmek için düğmeye bastığının güçlü bir işareti olmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu