Haber

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Şahika Ercümen’i Makamında Ağırladı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Cumhuriyetin 100’üncü yılı etkinlikleri kapsamında Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde gösteri dalışı yapacak dünya rekoru sahibi milli atlet Şahika Ercümen’i makamında ağırladı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliği yaptığı Cumhuriyetin 100’üncü yılı etkinlikleri kapsamında 28 Ekim Cumartesi günü Antalya’da dalış gösterisi yapacak olan dünya rekortmeni milli atlet Şahika Ercümen, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i makamında ziyaret etti. Şahika Ercümen’i “Gururumuzsun” diyerek tebrik eden Önder Muhittin Böcek, “Siz Türkiye Cumhuriyeti’nin yüzüsünüz. Kayıtlarınız için sizi ve ailenizi tebrik ediyorum. Böylesine önemli bir işe daldığınız için bir kez daha mutlu olduk. Cumhuriyetin ikinci yüzyılında Antalya Büyükşehir Belediyesi adına düzenlenen bir etkinlik. Kayıtlarınızı bir kez daha kayıt altına almanın mutluluğunu yaşıyoruz.” “Başarılarınızın devamı için her zaman yanınızdayız. Sosyal projelere verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

“Antalya benim için çok önemli”

Antalya’nın kendisi için çok önemli olduğunu belirten Şahika Ercümen, “Bu bölgelerde birçok dünya rekoru kırdık. Birçok ilçenizde dalış eğitimi veriyorum. Antalya’nın kalbimde çok özel bir yeri var. Bundan sonra mutlaka ziyaret edeceğim” dedi. Antalya sık sık. Cumhuriyetimizin 100. yılı.” “Yıl dönümünü Antalya’da bir dalışla kutlamak çok değerli. Burada olmaktan çok mutluyum. Evi sahiplendiğiniz için çok teşekkür ederim” dedi.

Size başarılar diledi

Başkan Muhittin Böcek, milli sporcu Şahika Ercümen ile bol bol sohbet ederek günün anısına plaket takdim etti. Lider Böcek, 28 Ekim Cumartesi günü gösteri dalışı yapacak milli atlet Şahika Ercümen’e başarılar diledi. – ANTALYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu