Haber

Estetik müdahaleleriyle bambaşka bir insana dönüşen Melisa Döngel, sürpriz bir hamle yaptı!

Genç oyuncu Melisa Döngel, geçtiğimiz aylarda yaptırdığı dolgu ve estetik müdahalelerle magazin dünyasının gündemindeydi. Yanlış dolgu operasyonları nedeniyle yüzü oldukça değişen ve neredeyse tanınmaz hale gelen oyuncu, bu değişiklikle ilgili radikal bir karar aldı!

Aşk Logic İntikam dizisiyle şöhrete kavuşan genç oyuncu Melisa Döngel, son dönemde magazin dünyasının en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor.

Bizim Öykü ile başlayan oyunculuk serüvenine Aşk Mantık İntikam, Sen Çal Kapımı, Kusursuz Kiracı gibi televizyon dizileriyle devam eden Döngel’i birçok farklı dijital yapımda izledik.

Pürüzsüz güzelliğiyle dikkat çeken genç yetenek Melisa Döngel, platin sarısına boyadığı saçlarıyla herkesi şaşırttı.

Ancak değişim bununla sınırlı değildi.

Daha sonra onu Talu Talks programında izlediğimizde hepimizin ağzı açıldı. Yüzündeki değişiklikle magazin dünyasının gündemine bomba gibi düştü.

“Çene dolgusu, biraz yanak dolgusu, biraz dudak dolgusu ve biraz botoksu var. Aslında kendimden çıkmış durumdayım.” Estetik ameliyatı olduğunu itiraf eden Melisa Döngel’in bu değişiklikten pek memnun olmadığı belli oldu.

Geçtiğimiz günlerde hemoroit kremini göz altı bakımı için kullandığını itiraf eden Melisa Döngel de bu itirafıyla gündeme gelmişti.

Yaptığı estetik ve geçirdiği dönüşüm nedeniyle hayranlarından ve takipçilerinden tepkiler alan Melisa Döngel, radikal bir karar aldı.

Melisa Döngel, “Tüm Türkiye’nin beklediği bir an yaşanıyor” diyerek, yeni projeye başlamadan önce yanlış ve uygun olmayan dolgu müdahalelerini ortadan kaldıracağını duyurdu.

Peki ne diyelim Melisa’yı çok özledik!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu