Ekonomi

Vaat Holding’ten Basın Ekspres’e 3 milyar TL’lik yeni yatırım

İnşaat departmanındaki yatırımlarına devam eden Vaat Holding, Basın Ekspres’teki ikinci yatırımıyla bölgeye bir proje daha kazandırıyor. Holding bünyesinde faaliyet gösteren Vaat Yapı imzasını taşıyan proje, 25 bin metrekare arsa üzerinde konut, ticari üniteler ve otelden oluşuyor.

TİCARİ ÜNİTELERİ VE 5 YILDIZLI OTELİYLE BÖLGENİN YENİ MERKEZİ OLACAK

Basın Ekspres hattının yatırım değeri yüksek lokasyonu Güneşli’de yer alan Vaat Center, ticari üniteleri ve oteli ile bölgenin yeni merkezi olacak. 653 konut, 41 ticari ünite ve 5 yıldızlı otelin yer alacağı proje, mimarisi ve donanımıyla da Güneşli’nin yenilenen siluetinde farklılık gösterecek.

Bölgenin ihtiyaçlarına hitap edecek ticari üniteleriyle canlı ve 24 saat açık bir şehir merkezi olarak öne çıkacak olan Vaat Center, konutlarıyla da sakinlerine ayrıcalıklı bir yaşam alanı sunmayı amaçlıyor.

GENİŞ KULLANIM ALANLARI İLE DAİRE SEÇENEKLERİ SUNAR

Geniş ve kullanışlı daire seçeneklerine sahip Vaat Center’da 1+1’den 3+1’e kadar farklı daire tipleri bulunuyor. 88 metrekare ile 184 metrekare arasında değişen daire seçeneklerinin yer aldığı proje, spor ve sosyal donatı alanlarıyla konforlu bir yaşam sunuyor.

Avantajlı fiyatlarla satışların başladığı Vaat Center’da 7 bin metrekare açık ve 2 bin 700 metrekare alana sahip projede fitness center, açık ve kapalı yüzme havuzları, sauna, buhar odası ve hamam, spor alanları bulunuyor. metrekare kapalı sosyal donatı alanı. ve kapalı oyun alanları, sanat duvarı, kaykay pisti, tırmanma duvarı, bisiklet parkurları ve küçük sera bahçeleri. Eğlence ve aktivite alanlarının ortasında açık hava ve cep sineması, karaoke, müzik ve playstation odaları, barbekü terasları bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu